caridancari.com
Kembali ke senarai

Bumikawan Electrical Sdn Bhd

Pendawaian · Taiping, Perak

Tentang Bumikawan Electrical Sdn Bhd

Bumikawan Electrical Sdn Bhd ialah pemberi servis pendawaian yang berpangkalan di Taiping, Perak, beralamat di 34000 Taiping, Perak. Anda boleh semak lokasi di Google Maps sebelum menghubunginya. Listing ini belum dituntut oleh pemiliknya. Hubungi terus melalui WhatsApp atau telefon untuk bertanya tentang servis dan sebut harga.

Negeri
Perak
Poskod
34000
Telefon
05-807 2899
Status listing
Belum dituntut · Cara kami sahkan listing
Dikemas kini
Alamat
34000 Taiping, Perak
Buka di Google Maps Arah ke sini

Soalan lazim tentang Bumikawan Electrical Sdn Bhd

Di manakah lokasi Bumikawan Electrical Sdn Bhd?

Bumikawan Electrical Sdn Bhd beralamat di 34000 Taiping, Perak. Ia disenaraikan di bawah Taiping, Perak.

Apakah nombor telefon Bumikawan Electrical Sdn Bhd?

Nombor telefon Bumikawan Electrical Sdn Bhd ialah 05-807 2899. Gunakan butang panggilan di page ini untuk menghubunginya.

Adakah Bumikawan Electrical Sdn Bhd telah disahkan?

Listing ini belum menjalani semakan SSM kami. Kami cadangkan anda menyemak syarikat ini sendiri di portal rasmi SSM dan minta sebut harga bertulis.

Ulasan pelanggan

Belum ada ulasan untuk syarikat ini.

Pemberi servis pendawaian lain di Taiping, Perak